010
012
002
001
006
005
004
003
IMG_20200606_183349
014Jest to młodszy brat Cruiser'a. To jedyny na polskim rynku rower hybrydowy, który poza oponami typu fatbike i zaawansowaną technologią posiada składaną ramę, która bez problemu mieści się w bagażniku każdego samochodu. Zabierzesz go w każdą podróż.

Dzięki swej zwinności oraz zmyślnie zaprojektowanej konstrukcji - poradzi sobie w każdych warunkach i w każdym terenie.

 
Za dopłatą Twój rower dostarczymy bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres w przeciągu 3 dni roboczych od momentu zamówienia!
Pojazd jest odpowiednio skonfigurowany i gotowy do jazdy, a nasz specjalista przeprowadzi szczegółowy instruktaż.
 

km zasięgu
cykli ładowania akumulatora
calowe koła
kg ładowności

 

Silnik

BAFANG 500W/250W BLDC

Doskonałej jakości silnik bezszczotkowy zamontowany w Foldingu zapewnia bezawaryjną pracę oraz komfort użytkowania - jest całkowicie bezobsługowy.

Akumulator

SAMSUNG litowo-jonowy 48V 13Ah

Dużej pojemności pakiet ogniw litowo-jonowych renomowanej firmy zapewnia daleki zasięg oraz długą żywotność akumulatora, który można w łatwy sposób zdemontować i naładować poza rowerem.

Oświetlenie

2 mocne lampy LED

Dzięki nim będziesz widoczny dla innych uczestników ruchu oraz zobaczysz co dzieje się na drodze. Dodatkowe podświetlenie wyświetlacza, poprawia jego właściwości użytkowe po zmroku.

Opony

KENDA 20''x4

Superszerokie opony typy FatBike sprawdzą się na każdej nawierzchni. Poradzą sobie doskonale ze śniegiem, piachem, mokrymi liśćmi, ale także w każdych standardowych dla roweru warunkach. To także dzięki nim rower wreszcie staje się całorocznym środkiem transportu.

Hamulce

Hydrauliczne tarczowe TEKTRO

Wydajny system hamulcowy zapewnia bezpieczeństwo użytkowania pozwalając na szybkie i skuteczne zatrzymanie roweru. Posiadają one dodatkowe czujniki odcięcia zasilania po naciśnięciu klamki.

Zawieszenie

Przedni amortyzator

20" koła Foldinga nie mają tak dużych zdolności tłumienia drgań jak w dużo większym Cruiserz'e. Dla komfortu oraz bezpieczeństwa użytkownika wyposażyliśmy rower w przedni amortyzator renomowanej firmy Mozo. Dzięki temu pojazd staje się jeszcze bardziej uniwersalny i niezawodny.

Rama

Aluminiowa

Mechanizm składania, jakość wykonania oraz aluminiowa konstrukcja czynią ją trwałą, bezpieczną i niezwykle funkcjonalną.

Waga

Optymalnie i funkcjonalnie

Pomimo zastosowania pojemnej baterii, silnika elektrycznego oraz mechanizmu składania udało nam się ograniczyć wagę Folding'a do 27,5 kg.