02
09
03
10
06
08
01
07
04
05


 

15900 zł


Ten wyjątkowy rower hybrydowy charakteryzuje się super szerokimi oponami fatbike, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo w codziennej miejskiej jeździe, a także wycieczkach po piaszczystych bezdrożach i leśnych ścieżkach. Konfiguracja niezawodnego silnika i wydajnej baterii zapewnia dynamiczne poruszanie się na dystansach nawet do 100 km na jednym ładowaniu. Wybierając Cruisera otrzymujesz zupełnie nowy środek transportu, którym dojedziesz do celu, w wyjątkowym stylu.

 
Za dopłatą Twój rower dostarczymy bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres w przeciągu 3 dni roboczych od momentu zamówienia!
Pojazd jest odpowiednio skonfigurowany i gotowy do jazdy, a nasz specjalista przeprowadzi szczegółowy instruktaż.
 

km zasięgu
cykli ładowania akumulatora
calowe koła
kg ładowności

 

Silnik

BAFANG 500W/250W BLDC

Doskonałej jakości silnik bezszczotkowy zamontowany w Cruiserze zapewnia bezawaryjną pracę oraz komfort użytkowania - jest całkowicie bezobsługowy.

Akumulator

SAMSUNG litowo-jonowy 48V 13Ah

Dużej pojemności pakiet ogniw litowo-jonowych renomowanej firmy zapewnia daleki zasięg oraz długą żywotność akumulatora, który można w łatwy sposób zdemontować i naładować poza rowerem.

Opony

KENDA 26''x4 Juggernaut Sport

Superszerokie opony typy FatBike sprawdzą się na każdej nawierzchni. Poradzą sobie doskonale ze śniegiem, piachem, mokrymi liśćmi, ale także w każdych standardowych dla roweru warunkach. To także dzięki nim rower wreszcie staje się całorocznym środkiem transportu.

Hamulce

Hydrauliczne tarczowe TEKTRO

Wydajny system hamulcowy zapewnia bezpieczeństwo użytkowania pozwalając na szybkie i skuteczne zatrzymanie roweru. Posiadają one dodatkowe czujniki odcięcia zasilania po naciśnięciu klamki.

Zawieszenie

Bez amortyzatorów?

Tak. Amortyzowana sztyca siodełka oraz superszerokie 26" opony FatBike przejmują ich rolę. Dzięki temu możemy zachować klasyczny wygląd Cruiser'a oraz wyeliminować dodatkowe elementy wymagające serwisowania.

Rama

Aluminiowa

Wyjątkowy design, jakość wykonania oraz aluminiowa konstrukcja czynią ją trwałą, bezpieczną i niepowtarzalną.

Waga

Nie tak dużo jak na "elektryka"

Pomimo zastosowania pojemnej baterii, silnika elektrycznego oraz dużych i szerokich kół udało nam się ograniczyć wagę Cruisera do 29 kg.