Scoopper Concierge

Scoopper Concierge to nasza autorska szeroko pojęta usługa opieki i dbałości o Klienta na najwyższym poziomie. 

To uzupełnienie naszej oferty wyjątkowych pojazdów a zarazem jej podstawa. 
Zależy nam, żeby każdy nasz Klient tak jak gość najlepszego hotelu, czuł się traktowany wyjątkowo. 
Żeby nie musiał dbać o dodatki, tylko mógł cieszyć się posiadaniem wyjątkowego pojazdu od razu po zakupie i w każdej chwili. 
Żeby uczucie, które towarzyszy każdemu, kto wsiądzie na Scooppera, towarzyszyło mu także przed i po przejażdżce. 
Dlatego każdy pojazd po konfiguracji i zamówieniu przez Klienta przygotowujemy do jazdy, ustalamy miejsce dostarczenia, a na miejscu prezentujemy, instruujemy i odpowiadamy na każde pytanie dotyczące obsługi i użytkowania. 
 
Każdego Klienta zabezpieczamy ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej oraz następstw nieszczęśliwych wypadków, żeby wykluczyć wszelkie możliwe obawy, które mogłyby ograniczyć radość posiadania Scooppera. 
W tym celu przydzielamy współpracującego agenta, który jest zawsze do dyzpozycji. 
 
Każdy nasz pojazd posiada 36-miesięczną gwarancję, którą realizujemy u Klienta po uprzednim zgłoszeniu serwisowym. Ekipa serwisowa likwiduje ewentualną usterkę na miejscu u Klienta lub zabiera w tym celu pojazd do serwisu i odwozi juz zaopatrzony w nowe podzespoły na miejsce. 

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku przeglądu przed lub posezonowego pojazdu na życzenie, który również realizujemy u Klienta. 

Zdarzają się sytuacje, gdzie dostarczenie Scooppera wiąże się z wyjątkowymi okolicznościami jakimi są ważne święta i uroczystości przyszłych użytkowników.
Wtedy każde takie wydarzenie traktujemy bardzo indywidualnie i dbamy, aby Scoopper stał się niezapomnianym i wyjątkowym elementem imprezy.