08
01
06
04
07
02
05
03


cena: 1999 PLN

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY


W ofercie Scooppera znalazł się także Carbon, czyli nowoczesna hulajnoga elektryczna, wykonana w całości z włókna węglowego. To najbardziej przenośny pojazd, jaki jesteście sobie w stanie wyobrazić. Dzięki składanej konstrukcji oraz bardzo małej wadze (zaledwie 7 kg) możecie go zabrać ze sobą praktycznie wszędzie i zmieści się praktycznie w każdym miejscu - w samochodzie, autobusie komunikacji miejskiej, metrze, szafce w szkole, biurze, siłowni, czy basenie, pod biurkiem w pracy, pod łóżkiem w domu lub w namiocie na wakacjach. Doskonale pasuje do definicji pojazdu osobistego.

km zasięgu
calowe koła
kg ładowności
kg masa własna

 

Silnik

250W BLDC

Doskonałej jakości silnik bezszczotkowy zamontowany w Carbonie zapewnia bezawaryjną pracę oraz komfort użytkowania - jest całkowicie bezobsługowy.

Akumulator

LG litowo-jonowy, 24V / 8,8Ah

Dużej pojemności pakiet ogniw litowo-jonowych renomowanej firmy zapewnia daleki zasięg oraz długą żywotność akumulatora. Jest on niewidoczny, gdyż ukryty został w sztycy kierownicy.

Oświetlenie

Bardzo jasny LED z przodu

doskonale oświetla drogę, a z tyłu zamontowany jest dodatkowy punkt świetlny,który migocze podczas jazdy.

Wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz LCD

pokaże Ci podstawowe parametry pojazdu. Zamontowane przy nim trzy przyciski w wygodny sposób pozwalają na obsługę ustawień hulajnogi.

Hamulce i zawieszenie

2 niezależne hamulce i amortyzator

Hamulec elektryczny (manetka na kierownicy) oraz mechaniczny znany z klasycznych hulajnóg pozwalają skutecznie zatrzymać pojazd zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Amortyzator sprężynowy w przednim kole tłumi drgania przenoszone na kierownicę podczas jazdy.

Budowa

Składana konstrukcja z włókna węglowego

zapewnia wygodę podczas transportu i czyni Carbona najlżejszą dostępną na rynku hulajnogą elektryczną.